Dogodny dojazd dla osób z miejscowości: Wołomin, Tłuszcz, Kobyłka , Zielonka, Radzymin, Ząbki

Psycholog, terapeuta

Anna Rzempołuch psycholog i psychoterapeuta
Anna Rzempołuch
psycholog i psychoterapeuta
tel. +48 694 624 432
  Martyna Chajdas psycholog i psychoterapeuta
Martyna Chajdas

psycholog i psychoterapeuta
tel. +48 609 453 323
  Małgorzata Lechowicz psycholog
Małgorzata Lechowicz
psycholog
tel. +48 500 453 447

 

Anna Rzempołuch
tel. +48 694 624 432

Jestem psychologiem, dyplomowanym psychoterapeutą. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie K.Wyszyńskiego w Warszawie oraz Profesjonalną Szkołę Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Odbyłam staż w Ośrodku Ogród Instytutu Psychologii Zdrowia. Współpracując z Instytutem i Niebieską Linią pracowałam jako trener prowadząc szkolenia dla specjalistów z zakresu pomocy psychologicznej na Studium Poradnictwa i Interwencji Kryzysowej. Prowadzę praktykę prywatną, mam wieloletnie doświadczenie w pracy w poradniach zdrowia psychicznego w Wołominie, Radzyminie i Warszawie. Prowadziłam grupy wsparcia, warsztaty, programy profilaktyczne dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia socjoterapeutyczne. Pracowałam udzielając wsparcia chorym i ich rodzinom w Hospicjum Opatrzności Bożej w Wołominie.

Prowadzę terapię indywidualną dorosłych i młodzieży oraz terapię par i rodzin.

Pracuję w podejściu integracyjnym. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej. Pomagam osobom cierpiącym na nerwice, depresje, zaburzenia ożywiania, zaburzenia osobowości i zachowania. Osobom będącym w żałobie po stracie bliskiej osoby, w kryzysie lub w innych trudnych sytuacjach życiowych. Pomagam osobom pragnącym zmienić jakość swojego życia. Podnoszę swoje kwalifikacje szkoląc się stale min. w Instytucie Ericksonowskim w Łodzi.

Pracuję pod stałą opieką certyfikowanego superwizora.


Martyna Chajdas
tel. +48 609 453 323

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim a następnie czteroletnie studia podyplomowe w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii SWPS i IPZ.
Odbyłam staż kliniczny w Ośrodku Psychoterapii i Promocji Zdrowia IPZ “Ogród” prowadząc sesje psychoterapii indywidualnej i współprowadząc terapię grupową. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i warsztatach podnoszących kwalifikacje.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w czasie wieloletniej pracy w Poradniach Zdrowia Psychicznego, a także prowadząc szkolenia i grupy wsparcia.

Jako psychoterapeuta pracuje w podejściu integracyjnym, polegającym na czerpaniu z zasobów różnych podejść zależnie od potrzeb i problemów klienta. Zajmuje się psychoterapią osób dorosłych z problemami osobistymi, zaburzeniami lękowymi, nastroju, osobowości, odżywiania oraz terapią par, poradnictwem psychologicznym i wspomaganiem rozwoju osobistego.

Pracuję pod stałą superwizją kliniczną certyfikowanych superwizorów PTP.


Małgorzata Lechowicz
tel. +48 500 453 447

Jestem psychologiem. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunkach Psychologia Kliniczna oraz Zdrowie Publiczne. Obecnie jestem w trakcie szkolenia przygotowującego do Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

Odbyłam liczne staże m. in. Oddział Dzienny Zaburzeń Nerwicowych w Grupie Medycznej Vertimed, Szpital Bródnowski Oddział Psychiatrii, Dziecięcy Szpital Kliniczny Oddział Psychiatrii, Przychodnia Medycyny Rodzinnej w Warszawie.
Uczestniczyłam w wielu szkoleniach, warsztatach, konferencjach podnoszących kwalifikacje.

Prowadzę terapię indywidualną dzieci, młodzieży, dorosłych, trening umiejętności społecznych oraz konsultacje z rodzicami.
Oferuję pomoc terapeutyczną w nurcie poznawczo-behawioralnym, który kładzie szczególny nacisk na lepsze zrozumienie siebie, związku swoich myśli i przekonań z emocjami oraz dysfunkcyjnym zachowaniem.
Zajmuję się terapią zaburzeń depresyjnych, lękowych, odżywiania, osobowości. Prowadzę konsultacje związanie z problemami szkolnymi i wychowawczymi.

Gabinet Pomocy Psychologicznej
Al. Niepodległości 20
05-200 Wołomin
(zobacz wiekszą mapę)

tel. +48 694 624 432 (A. Rzempołuch )
tel. +48 609 453 323
(M. Chajdas)
tel+48 575 880 828 (Psychiatra)

e-mailaniarze@hotmail.com

Copyright 2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Strony7